آزمایشگاه کالیبراسیون بهینه فرآیند آزما (بهفا) در آبان ماه سال 1389 با پشتوانه بیش از 10 سال تجربه و تخصص مدیران خود در حوزه کالیبراسیون تأسیس و در بهمن ماه همان سال موفق به دریافت مجوز فعالیت به عنوان آزمایشگاه همکار کالیبراسیون اداره استاندارد تهران گردید. از آنجایی که هدف اصلی ما ارائه و گسترش خدمات نوین و خاص در زمینه کالیبراسیون بود، توانستیم در سال 1390 به عنوان اولین شرکت، خدمات کالیبراسیون تجهیزات آنالیز دستگاهی از قبیل HPLC، GC، پارتیکل کانترهای مایع و هوا، پلاریمتر، کارل فیشر و … را به مشتریانمان ارائه دهیم.

در همان سال های نخست فعالیت ضمن دریافت مجوز ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران، روند رشد ارائه خدمات و مشارکت گسترده در تدوین روش های استاندارد و آموزش های عملی و کاربردی کالیبراسیون در صنایع مختلف مانند آب و فاضلاب و داروسازی با سرعت چشمگیری نیز ادامه یافت. با تکیه بر هدف تحقیق، توسعه و ترویج فرهنگ و دانش تصدیق و کالیبراسیون، در سال 1395 به عنوان اولین مرکز دانش بنیان در حوزه کالیبراسیون به جمع شرکت های دانش بنیان پیوستیم.

باور ما در  شرکت بهفا اجرای صحیح استاندارد ISO/IEC 17025 به ویژه برقراری قابلیت ردیابی اندازه گیری است. از این رو برای رفع نیازهای مشتریانمان، در مهرماه 1398 اقدام به دریافت مجوز ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تأیید صلاحیت هند (NABL) نمودیم و در بهمن ماه موفق به دریافت آن شدیم. ما همچنان به عنوان تنها آزمایشگاه دارای مجوز بین المللی مشغول ارائه خدمات هستیم.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره در حوزه کالیبراسیون کارشناسان ما در شرکت بهینه فرآیند آزما جهت با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

اطمینان در هر داده تولید شده در بهفا

تعهد به ارائه داده های قابل اعتماد، روزآمدی تجهیزات و آموزش مستمر در مراجع بین المللی عامل تمایز ما از دیگران و تبدیل به قدرتمندترین و قابل اعتمادترین شرکت است. با این پشتوانه توانسته ایم به کشورهای همسایه نیز خدمات ارائه نماییم.

به عنوان یک شرکت موفق و پیشرو در کالیبراسیون باور داریم با هر اندازه گیری درست، امکان یک انتخاب بهتر را برای مشتریانمان ایجاد می کنیم. رسالت ما بودن در کنار شما و بر طرف کردن نیازمندی هایتان در حوزه کالیبراسیون برای ارتقاء کیفیت محصولات است.